Про компанію

Компанія UCPS була створена в 2004 році. Основним видом діяльності компанії, на початковому етапі її функціонування, стали послуги в області технічного регулювання.

До таких послуг належало надання допомоги суб'єктам господарської діяльності різних форм власності (як резидентам, так і нерезидентам України) в питаннях сертифікації продукції та послуг в системі УкрСЕПРО.

З самого початку введення в дію технічних регламентів України компанія активно розпочала діяльність в сфері консалтингу щодо робіт з оцінки відповідності різних видів продукції, що піпадає під дію технічних регламентів та має на сьогоднішній день високу компетенцію в цій сфері діяльності.

Окрім консалтингових послуг компанія надає послуги уповноваженої особи. На сьогоднішній день заключено контракти з рядом відомих європейських компаній, таких як: Dräger Safety AG & Co. KGaA, RATIONAL AG, TURNlight та ін. щодо надання їм послуг уповноваженої особи для забезпечення оцінки відповідності їх продукції вимогам технічних регламентів  та виводу останньої на ринок України. 

Важливим напрямком діяльності компанії є консалтингові послуги щодо розробки та впровадження систем менеджменту, таким як:

  • системи менеджменту якості (ДСТУ ISO 9001, ДСТУ EN ISO 13485);
  • системи менеджменту інформаційної безпеки (ДСТУ ISO/IEC 27001);
  • системи менеджменту IT-сервісів (ДСТУ ISO/IEC 20000) та ін.

Компанія UCPS на партнерських  засадах співпрацює з компаніями BSI Management Systems CIS, LLC., DEKRA, IFA, KIWA, SGS та планує розширення такої співпраці з іншими нотифікованими органами з оцінки відповідності в Європейському Союзі.

Чому обирають нас

Як партнера з оцінки відповідності та інших послуг в галузі стандартизації та технічного регулювання

Наші послуги — ваша перевага

В Україні до Державного реєстру занесено 117 технічниих регламенти. Працюючи з нами, ви отримуєте можливість якісно і оперативно вирішити ваші завдання.

Сервіс в сучасному темпі бізнесу

Ми знаємо з якими проблемами може зіткнутися ваш бізнес при введенні продукції на ринок України або ЄС та надаємо своїм клієнтам правильні рішення.

Можливість роботи в найстисліші терміни

Працюючи 17 років у сфері оцінки відповідності, ми забезпечуємо нашим клієнтам прискорене отримання сертифікатів та оформлення декларацій про відповідність.

Ми будуємо lifetime партнерство з клієнтами

Забезпечуємо допомогу та підтримку для бізнесу на весь період дії сертифікатів та декларацій про відповідність.

Ми є уповноваженою особою в Україні для виробників
Наші європейські партнери з оцінки відповідності
bsi
dekra
ifa
kiwa
sgs
Наші клієнти