Електричне обладнання

Електричне обладнання в самій широкій номенклатурі при введенні його на ринок України має пройти процедуру оцінки відповідності ряду технічних регламентів.

Основними технічними регламентами, під дію яких попадає електричне обладнання є:

При цьому слід зазначити, що при оцінці відповідності технічним регламентам електричного обладнання необхідно чітко визначатисяпід дію яких технічних регламентів попадає саме це конкретне електричне обладнання.

Це може бути один з указаних вище технічних регламентів, два чи три.

Проте є електричне обладнання, на яке поширюється дія більш спеціалізованих технічних регламентів, а тому оцінці відповідності зазначеним вище технічним регламентам таке електричне обладнання не підпадає. До таких технічних регламентів слід віднести:

Слід зазначити, що є галузі економіки, де існують свої вимоги щодо безпеки електричного обладнання і на це обладнання не поширюється дія технічних регламентів (електрообладнання змонтоване на суднах, літаках, залізничному транспорті, в військових частинах, таке інше).

Не попадає під дію технічних регламентів і електрообладнання, що спеціально спроектоване та виготовлене в наукових да дослідницьких цілях.

Сертификація електричного обладнання в Україні
Більше по темі

Чому необхідно виконувати роботи з оцінки відповідності технічним регламентам України?

Докладніше

Процедури оцінки відповідності технічним регламентам України.

Докладніше