Які документи необхідні для сертифікації в Україні?

Для проведення робіт з оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів необхідно визначитись, під дію яких технічних регламентів попадає та чи інша продукція.

В кожному з технічних регламентів є стаття, в якій вказано перелік технічної документації, що має бути сформована при оцінці відповідності продукції вимогам саме цьому технічному регламенту. 

Оформлення декларації про відповідність, а також проведення робіт по сертифікації (при умові вимого технічного регламенту) виробником чи його уповноваженим представником, має бути сформовано технічну документацію (технічний файл) згідно вимог всіх технічних регламентів, під дію яких попадає ця продукція.

Технічна документація (технічний файл) зберігається у виробника чи його уповноваженого представника та при запиті органу з сертифікації (при проведенні робіт з сертифікації) він направляється в орган по сертифікації, що проводить роботи з сертифікації цієї продукції.

Компанія UCPS надає консалтингові послуги щодо аналізу переліку технічних регламентів, під дію яких попадає конкретна продукція та консалтингові послуги щодо формування технічної документації (технічного файлу).