Тендерні закупівлі

Управління та контроль державними органами в сфері закупівель регулюється Законом України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон).

Державні закупівлі та вцілому закупівлі, що є публічними, проводяться з метою придбання товарів та послуг за однією процедурою таких закупівель. При цьому учасникам торгів дозволяється надавати тендерні пропозиції. Можливо також надавати пропозиції до переговорів, якщо закупівля проводиться з застосуванням процедури переговорів.

В порядку, що встановлює Уповноважений орган, замовник визначає предмет закупівлі.

Згідно Закону учасниками торгів надається тендерна документація. В цій документації прописуються всі умови проведення державних чи інших публічних закупівель. Вона розробляється з дотриманням чинного законодавства України та затверджується замовником продукції чи послуг та офіційно оприлюднюється ним на веб-порталі Уповноваженого органу та інших авторизованих електронних ресурсах для вільного доступу потенціальних учасників торгів.

Учасники торгів повинні надати у складі тендерної документації інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної документації, установленим замовником вимогам. Ключовою умовою щодо продукції, яка підлягає закупівлі є забезпечення її розміщення на ринку України у повній відповідальності з законодавством України, в тому числі з Законом України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності".

Обов’язковим є офіційне введення продукції на ринок України згідно вимог законодавства України.

Для продукції, що попадає під дію технічних регламентів процедура оцінки відповідності обов’язкова і надання декларацій відповідності та сертифікатів до тендерної документації є підтвердженням того, що введення на ринок України продукції (товару) відповідають вимогам законодавства України.

Увага!

В разі неправильного виконання робіт з оцінки відповідності чи виконання їх не в повному об’ємі, як того вимагає технічний регламент, учасник процедури закупівель знімається з торгів.

Компанія UCPS забезпечує підтрімку своїх клієнтів під час тендерних закупівель.

Більше по темі

Процедури оцінки відповідності технічним регламентам України.

Докладніше

Перелік продукції, що підлягає оцінці відповідності.

Докладніше